Biuro Rachunkowe Gdynia - księgowa - Biuro Rachunkowe Gdańsk - Księgowa

Biuro Rachunkowe Gdynia – księgowa

Gdynia jedno z malowniczych miejscowości trójmiasta tuż obok Gdańska i Sopotu. Miasto z niezwykłą historią, bogatą kulturą i przyciągającym turystów i miłośników natury morzem. Choć gospodarka morska jest tutaj priorytetem istnieje szereg firm realizujących się w wielu innych sektorach. Przedsiębiorca skupiony na rozwoju swojej działalności potrzebuje profesjonalnych usług księgowych, które oferuje Biuro Rachunkowe Gdynia.

Księgowa Gdynia profesjonalizm i zaufanie

Biuro Rachunkowe Gdynia świadczy profesjonalne usługi z zakresu księgowości tradycyjnej oraz księgowości online, a także kadr i płac – wszystko to ze wsparciem systemu IT Petra24. Dzięki innowacyjnemu podejściu i ciągłemu rozwojowi, w ciągu 11 lat działania Biuro Rachunkowe Petra stało się jednym z liderów dostarczania nowoczesnych usług księgowych. Zaufało im już ponad 680 przedsiębiorców. Zaufanie jest bardzo ważnym czynnikiem decydującym o wyborze księgowej przez klienta. Księgowa Gdańsk dobrze wie, jak ważne jest spełnienie oczekiwań swojego klienta. Dlatego zespół profesjonalistów od księgowości, rachunkowości, kadr i płac oraz programiści dokonuje wszelkich starań, aby odpowiednio rozpoznać potrzeby przedsiębiorstwa i zaproponować najlepsze rozwiązania mając na uwadze dobro firmy, jej rozwój i komfort klienta. Do każdego przedsiębiorcy księgowa Gdańsk podchodzi indywidualnie, ponieważ każda firma jest inna i potrzebuje własnych narzędzi, które usprawnią procesy księgowe oraz kadrowo-płacowe. Oferta jest stale rozwijana zgodnie z potrzebami klienta.

Księgowość tradycyjna oferta

Biuro Rachunkowe Gdynia oferuje pełne wsparcie z zakresu księgowości dla działalności gospodarczych osób fizycznych, spółek z o.o., spółek partnerskich, spółek komandytowych, spółek jawnych, spółek akcyjnych, prostych spółek akcyjnych, spółek cywilnych, spółek nieruchomościowych, klubów sportowych, fundacji, stowarzyszeń oraz NGO. W zakresie usług dla powyższych podmiotów znajduje się: księgowość, kadry i płace, księgi handlowe, książka przychodów i rozchodów (PKPiR), ryczałt ewidencjonowany, rachunkowość zarządcza i raportowanie zarządcze, podatki, księga przychodów i rozchodów, faktury, pełna księgowość online – system IT, sprawozdawczość finansową, księgowość spółek, nadzór księgowy i dyrektor finansowy na godziny, systemowe rozwiązania optymalizujące prace administracyjne (np. e-obieg dokumentów) i procesy księgowe, wsparcie prawno-podatkowe dla zarządów i likwidatorów, automatyzacja procesów księgowych, integracja B2B, rozliczanie uzyskanych dotacji, informacja o płatnościach zobowiązań podatkowych, prowadzenie rachunkowości NGO i sporządzanie sprawozdania finansowego wg załącznika nr 6 do UOR, pomoc w rejestracji VAT w krajach UE, rozliczanie sprzedaży na Amazon, eBay, Allegro i innych marketplace oraz wiele, wiele więcej.

Księgowość online i system IT

W obecnych czasach innowacyjność jest możliwością, której unikanie hamuje rozwój. Dlatego Księgowa Gdynia realizuje pełną księgowość online, dzięki wsparciu systemu IT Petra24. Jest to profesjonalny, a jednocześnie intuicyjny program, pozwalający przedsiębiorcy wykonać czynności księgowe z dostępem do dokumentów firmy przez 24/7. Program Petra24 umożliwia przedsiębiorcy wystawianie faktur i rachunków, rejestrowanie dokumentów zakupu i sprzedaży, analizy i zestawienia, importowanie wyciągów bankowych i wiele więcej. Jednocześnie system posiada możliwość rozbudowy i jest regularnie analizowany, co oznacza, że można dostosować funkcję programu pod zindywidualizowane potrzeby każdego przedsiębiorstwa. Dodatkową możliwością jest wybór języka obcego, w którym klient chce obsługiwać program. Oprogramowanie IT dostępne jest dla klientów, którzy zdecydują się współpracować z Biurem Rachunkowym Petra.

Księgowa Gdynia oferta Kadry i Płace

Księgowa Gdynia nie tylko przejmie odpowiedzialność za księgowość, ale także oferuje kompleksową usługę z zakresu kadr i płac oraz outsourcingu kadrowo-płacowego, dla klientów zainteresowanych wydzieleniem tego sektora poza struktury własnej firmy. Dzięki programowi IT, przedsiębiorca ma pełen dostęp do dokumentów firmy w zakresie kadr i płac. Jakie usługi realizowane są w ramach umowy kadrowo-płacowej?

  • sprawdzanie i zakładanie teczek pracowniczych przy rozpoczęciu współpracy oraz zakładanie i prowadzenie akt osobowych,
  • przygotowanie dokumentów pracowniczych związanych z zatrudnieniem, porozumieniem oraz zwolnieniem,
  • tworzenie listy płac wg wszystkich systemów płacowych oraz generowanie paczek przelewów wynagrodzeń,
  • rozliczanie podatku od osób fizycznych,
  • sporządzanie oraz wysyłanie deklaracji do ZUS,
  • przygotowanie raportów na temat zatrudnienia oraz danych na potrzeby statystyki,
  • i wiele więcej.

Biuro Rachunkowe Gdynia to partner dla Twojego biznesu. Profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do klienta, zaufanie poparte rzetelną pracą, punktualnością i systematyczność w zakresie aktualnie obowiązujących przepisów, to komfort dla Twojego przedsiębiorstwa. Mając księgową dbającą o dokumentację swojej firmy, możesz zająć się rozwojem jej na innych płaszczyznach.