Biuro Rachunkowe Słupsk - księgowa - Biuro Rachunkowe Gdańsk - Księgowa

Biuro Rachunkowe Słupsk – księgowa

Jeśli jesteś przedsiębiorcą ze Słupska lub okolic i zastanawiasz się nad usprawnieniem swojej księgowości poszukując biura rachunkowego, które w pełni zadba o Twoją dokumentację – sprawdź ofertę Biura Rachunkowego Słupsk. Jeśli dopiero myślisz o założeniu własnego przedsiębiorstwa, ale myśl o skomplikowanej procedurze księgowania dokumentów, zniechęca Ciebie do realizacji tego pomysłu – pamiętaj! Księgowa Słupsk współpracuje również z firmami, które dopiero rozpoczynają swoją działalność i pomoże Tobie dobrać najlepszą formę rozliczenia. Zapoznaj się z ofertą innowacyjnej księgowej!

Księgowa Słupsk Twój kompetentny doradca

Biuro Rachunkowe Słupsk oferuje kompleksowe usługi z zakresu księgowości tradycyjnej oraz księgowości online, a także kadr i płac. Klientom swojego biura, udostępnia innowacyjny, profesjonalny, a zarazem intuicyjny system IT Petra24. Umożliwia on zdalne prowadzenie dokumentacji księgowych 24/7. Księgowa Słupsk oferuje swoje usługi takim podmiotom, jak: działalność gospodarcza osób fizycznych, spółki z o.o., spółki jawne, spółki komandytowe, spółki akcyjne, proste spółki akcyjne, spółki nieruchomościowe, spółki cywilne, spółki partnerskie, a także fundacje, stowarzyszenia, NGO i klub sportowe. Oferta Biura Rachunkowego Słupsk obejmuje pełną księgowość (księgi handlowe), podatkową książkę przychodów i rozchodów, ofertę kadrowo-płacową oraz outsourcing kadrowo-płacowy, system IT, a także dodatkowe usługi realizowane na życzenie klienta. Jakie czynności wykonywane są w ramach współpracy?

 • księgowość tradycyjna
 • księgowość online
 • kadry i płace,
 • rachunkowość zarządcza,
 • raportowanie zarządcze,
 • podatki,
 • księga przychodów i rozchodów,
 • rozliczanie i wystawianie faktur,
 • sprawozdawczość finansowa,
 • księgowość spółek,
 • wsparcie prawno-podatkowe dla zarządów i likwidatorów i wiele więcej.

Biuro Rachunkowe Słupsk przejmuje odpowiedzialność za księgowość firmy klienta, a także na bieżąco sprawdza przepisy dzięki czemu przedsiębiorca ma pewność, że jego firma zawsze działa zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz prawem.

Nowoczesna księgowa dla Twojej firmy

Księgowość online to duże udogodnienie dla wielu przedsiębiorców. Pozwala zaoszczędzić czas, porządkuje dokumenty, dzięki czemu wszystko jest w jednym miejscu. System Petra24 umożliwia także archiwizowanie dokumentów, a także szereg rozwiązań dedykowanych integracji B2B. Przedsiębiorcy, którzy mają wątpliwości wobec bezpieczeństwa danych firmy w „chmurze”, mogą być pewni, że programiści i wdrożeniowcy z kadry Biura Rachunkowego Petra dbają o najwyższej jakości bezpieczeństwo – serwer i kopie są w Data Center. Ponadto program jest regularnie aktualizowany. Rozwojowość systemu wpływa także na szereg innych funkcji. Petra24 posiada standardowe ustawienia, ale jest również możliwość dostosowania funkcjonowania programu pod konkretne i zindywidualizowane potrzeby firmy. Ponadto klient może wybrać język obcy, w którym chce poruszać się po programie – system posiada wielojęzyczny interfejs. We wdrożeniu do obsługi programu pomaga kadra ekspertów z Biura Rachunkowego Słupsk, jak również oferuje pełne wsparcie w przypadku pojawiających się w przyszłości pytań i wątpliwości.

Biuro Rachunkowe Słupsk oferta kadry i płace

Księgowa Słupsk oferuje również kompleksowe usługi z zakresu kadr i płac oraz outsourcingu kadrowo-płacowego przeznaczonego dla firm, które chcą wyznaczyć sektor kadr i płac poza struktury swojego przedsiębiorstwa. Jakie usługi są oferowane w ramach wsparcia kadrowo-płacowego?

 • zakładanie i prowadzenie akt osobowych, a także sprawdzenie i uzupełnienie teczek pracowniczych przy rozpoczęciu współpracy,
 • sporządzanie dokumentów pracowniczych (zatrudnienie, porozumienia, zwolnienie),
 • reprezentowanie Klientów przed instytucjami publiczno-prawnymi: ZUS, PIP, PFRON, US, UP
 • tworzenie listy płac wg wszystkich systemów płacowych oraz generowanie paczek przelewów wynagrodzeń,
 • sporządzanie i wysyłanie deklaracji do ZUS,
 • rozliczanie podatku od osób fizycznych i wiele więcej.

Przedsiębiorcy korzystający z outsourcingu kadrowo-płacowego mają pełen dostęp do wyżej wymienionej dokumentacji i działań kadrowej, dzięki wsparciu systemu IT Petra24. Umożliwia on klientowi dostęp 24/7 do wszelkich niezbędnych informacji związanych z usługą realizowaną przez Biuro Rachunkowe Słupsk.

Biuro Rachunkowe Słupsk partnerem dla Twojej firmy

Eksperci z Biura Rachunkowego Słupsk do każdego klienta podchodzą indywidualnie, ta zasada stosowana jest zarówno w dostosowaniu działań związanych z realizowaną usługą, jak również cennika usług. Każda firma jest inna, dotyczy to jej profilu, wielkości, możliwości i zasięgów. Mniejsze firmy wymagać będą innej strategii od firm średnich, dużych, a także tych z zasięgiem międzynarodowym. Księgowa Słupsk proponuje klientom partnerską współpracę opartą o profesjonalne zaangażowanie zespołu ekspertów, zaś ze strony przedsiębiorcy – zaufania, że jego księgowość jest w dobrych rękach. Kadra Biura Rachunkowego Petra to eksperci od księgowości, rachunkowości, kadr i płac, a także programiści i wdrożeniowcy. Zaufało im już ponad 680 przedsiębiorców – zaufaj i Ty!