Biuro Rachunkowe Sopot - księgowa - Biuro Rachunkowe Gdańsk - Księgowa

Biuro Rachunkowe Sopot – księgowa

Sopot jedno z popularniejszych miast w województwie pomorskim. Słynie nie tylko z festiwalu muzycznego, turystyki, pięknych widoków, Sopoteki, ale również wielu przedsiębiorstw – tych małych i tych większych. Sopoccy przedsiębiorcy lub osoby, które dopiero myślą o założeniu własnej działalności, mogą skorzystać teraz z profesjonalnego Biura Rachunkowego Sopot. Dowiedz się więcej!

Biuro Rachunkowe Sopot poznaj swoją nową księgową

Biuro Rachunkowe Petra posiada swoje nowoczesne biura w całej Polsce. Od 11 lat świadczy innowacyjne usługi z zakresu tradycyjnej księgowości, księgowości online, kadr i płac oraz IT. Skuteczność, rzetelność, indywidualne podejście do klienta, poszukiwanie nowych rozwiązań i regularny rozwój firmy, sprawił, że Biuro Rachunkowe Petra stało się jednym z liderów dostarczania nowoczesnych rozwiązań księgowych dla przedsiębiorstw. Załoga Biura Rachunkowego Sopot to profesjonaliści z zakresu księgowości, kadr i płac oraz wdrożeniowcy i programiści. Wspierają ich biegli księgowi, doradcy podatkowi, a także Kancelaria Radców Prawnych. Każdy ekspert skupiony na swojej pracy, traktujący księgowość z pasją pozwala klientowi poczuć się wyjątkowo i bezpiecznie – ponieważ czuje, że jego sprawy są ważne dla doradcy księgowego. Przedsiębiorcy pracujący z Biurem Rachunkowym Sopot cenią sobie takie podejście do klienta – wiedzą, że nie jest to tylko formalna usługa, ale partnerska współpraca.

Księgowa Sopot oferta

Oferta Biura Rachunkowego Sopot kierowana jest dla działalności gospodarczych osób fizycznychspółek z o. o.spółek komandytowychspółek jawnychspółek cywilnychspółek akcyjnychspółek nieruchomościowychprostych spółek akcyjnychspółek partnerskich, fundacjistowarzyszeń, klubów sportowych oraz NGO. Jakie zatem usługi realizowane są w ramach współpracy z Księgową Sopot?

księgowość, kadry i płace, rachunkowość zarządcza i raportowanie zarządcze, podatki, księga przychodów i rozchodów, rozliczanie faktur, pełna księgowość online, sprawozdawczość finansowa, księgowość spółek, nadzór księgowy i dyrektor finansowy na godziny, systemowe rozwiązania optymalizujące prace administracyjne (np. e-obieg dokumentów) i procesy księgowe, wsparcie prawno-podatkowe dla zarządów i likwidatorów. Ponadto Księgi handlowePodatkowa Książka Przychodów i Rozchodów (PKPiR)Ryczałt Ewidencjonowany, jak również automatyzowanie procesów księgowych i przeprowadzanie integracja B2B. Księgowa Sopot realizuje także szereg innych usług, jeśli nie znalazłeś interesującej Ciebie oferty w standardowej liście, koniecznie skontaktuj się z doradcą Biura Rachunkowego Sopot, a z pewnością znajdą rozwiązanie na Twoje potrzeby.

Kadry i płace dla Twojej firmy

Biuro Rachunkowe Sopot proponuje swoim klientom szeroką, kompleksową i profesjonalną obsługę z zakresu kadr i płac, w skład której wchodzi m.in.:

  • zakładanie i prowadzenie akt osobowych, a także sprawdzenie i uzupełnienie teczek pracowniczych przy rozpoczęciu współpracy,
  • sporządzanie dokumentów pracowniczych (zatrudnienie, porozumienia, zwolnienie),
  • tworzenie listy płac wg wszystkich systemów płacowych oraz generowanie paczek przelewów wynagrodzeń,
  • sporządzanie i wysyłanie deklaracji do ZUS,
  • rozliczanie podatku od osób fizycznych,
  • reprezentowanie Klientów przed instytucjami publiczno-prawnymi: ZUS, PIP, PFRON, US, UP i wiele więcej.

Przedsiębiorcy nie korzystający z usług księgowej Sopot, ale chcący wydzielić sektor kadrowo-płacowy poza struktury swojej firmy mogą skorzystać z outsourcingu kadrowo-płacowego. Dzięki dostępowi do systemu IT Petra24, przedsiębiorca ma pełen dostęp do dokumentacji firmy, w tym również akt swoich pracowników. Dzięki temu jest na bieżąco ze sprawami kadrowymi w swoim przedsiębiorstwie, nawet jeśli jego kadrowa realizuje zadania poza siedzibą jego firmy.

System IT nowoczesna księgowość online

Biuro Rachunkowe Sopot proponuje swoim klientom autorski program do obsługi firm – Petra24. Jest to zaawansowane, a zarazem intuicyjne narzędzie służące wykonywaniu takich działań, jak: wystawianie faktur, rachunków, rejestrowanie dokumentów, analizy i zestawienia, importowanie wyciągów bankowych i wiele innych standardowych procedur. Jednocześnie system jest regularnie aktualizowany, dzięki czemu można jego funkcje dostosować pod zindywidualizowane potrzeby każdego przedsiębiorcy. Jednym z cennych udogodnień jest wielojęzyczny interfejs, dzięki któremu klient sam wybiera język w jakim chce poruszać się po programie. System IT Petra24 jest bezpiecznym narzędziem do wykonywania działań związanych z księgowością online – nad bezpieczeństwem czuwają specjaliści od programowania i zabezpieczeń sieciowych. Program umożliwia dostęp do dokumentów firmowych 24/7 gdziekolwiek jesteś – warunkiem jest oczywiście dostęp do Internetu.

Księgowa Sopot to profesjonalna i kompleksowa obsługa Twojej firmy i wsparcie ekspertów w nawet najmniej oczywistym problemie księgowym lub kadrowo-płacowym. Skontaktuj się ze swoim doradcą i powierz swoją księgowość profesjonalistom z Biura Rachunkowego Sopot.