Biuro Rachunkowe Tczew - księgowa - Biuro Rachunkowe Gdańsk - Księgowa

Biuro Rachunkowe Tczew – księgowa

Tczew to kolejne malownicze miasto województwa pomorskiego. Jest ważną strefą gospodarczą regionu, ponieważ znajduje się tutaj Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna z wieloma przedsiębiorstwami. A przedsiębiorstwa potrzebują swojej księgowej, aby właściciel firmy mógł bezpiecznie i komfortowo realizować swój biznes plan. Bezpieczeństwo związane z działaniem zgodnie z obowiązującymi przepisami i prawem, to niezwykle ważny aspekt funkcjonowania firmy – i między innymi o to zadba Twoja nowa księgowa, czyli Biuro Rachunkowe Tczew.

Księgowa Tczew oferta dla firm

Biuro Rachunkowe Tczew to oferta profesjonalnych i kompleksowych usług z zakresu tradycyjnej księgowości oraz księgowości online. Oferta Biura Rachunkowego Petra dedykowana jest jednoosobowym działalnością gospodarczym, spółkom partnerskim, spółkom z o.o., spółkom komandytowym, spółkom jawnym, spółkom akcyjnym, prostym spółkom akcyjnym, spółkom cywilnym, spółkom nieruchomościowym, klubom sportowym, fundacjom, stowarzyszeniom oraz NGO. Usługi oferowane przez Biuro Rachunkowe Tczew to: pełna księgowość, kadry i płace, rachunkowość zarządcza i raportowanie zarządcze, podatki, księga przychodów i rozchodów, faktury, pełna księgowość online, sprawozdawczość finansową, księgowość spółek, nadzór księgowy i dyrektor finansowy na godziny, systemowe rozwiązania optymalizujące prace administracyjne (np. e-obieg dokumentów) i procesy księgowe, wsparcie prawno-podatkowe dla zarządów i likwidatorów, automatyzacja procesów księgowych, przeprowadzanie integracje B2B i wiele więcej. Księgowa Tczew przejmuje również odpowiedzialność za księgowość, kadry i płaceIT a także reprezentuje swojego klienta przed takimi organami, jak ZUS, PIP, PFRON, US, UP. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta Biuro Rachunkowe Petra oferuje pomoc również w usługach księgowych i rozwiązaniach kadrowo-płacowych poza standardową ofertą – jeśli nie znalazłeś interesującej cię usługi – skontaktuj się z księgowa Tczew, a zespół profesjonalistów znajdzie dogodne dla Ciebie rozwiązanie.

Kadry i płace Tczew

Biuro Rachunkowe Tczew to usługi księgowe, a także kadrowo-płacowe. Przedsiębiorcy zatrudniający pracowników i korzystający z usług księgowych Biura w Tczewie, mogą wybrać dodatkową ofertę obsługi kadrowo-płacowej lub zdecydować się na tzw. outsourcing kadrowo-płacowy. Outsourcing kadrowo-płacowy polega na wydzieleniu na zewnątrz przedsiębiorstwa całości lub części funkcji związanych z administracją kadrowo-płacową. Ponieważ Księgowa Tczew oferuje swoim klientom wsparcie systemu IT, przedsiębiorca korzystający z usług kadrowo-płacowych, ma pełny dostęp do danych i raportów kadrowo-płacowych oraz wszelkich akt pracowników. W ramach usług kadr i płac, biuro rachunkowe Petra wykonuje następujące zadania:

  • zakładanie i prowadzenie akt osobowych,
  • tworzenie list płac wg wszystkich systemów płacowych,
  • generowanie paczek przelewów
  • Rozliczanie podatku od osób fizycznych
  • przygotowanie dokumentów pracowniczych (zatrudnienie, porozumienia, zwolnienie)
  • reprezentowanie klientów przed instytucjami publiczno-prawnymi: ZUS, PIP, PFRON, US, UP.

Biuro Rachunkowe Tczew – profesjonalne wsparcie systemu IT

Biuro Rachunkowe Petra prężnie działa w Polsce od 11 lat  i dzięki m.in. swoim innowacyjnym rozwiązaniom dla księgowości tradycyjnej, staje się liderem na rynku nowoczesnych rozwiązań dla firm w zakresie księgowości oraz kadr i płac. System IT, który księgowa Tczew oferuje swoim klientom standardowe działania, jak wystawianie faktur i rachunków, rejestrowanie dokumentów, analizy i zestawienia, importowanie wyciągów bankowych. Może być dostarczany klientowi wraz z usługami księgowymi Biura Rachunkowego Tczew lub wdrażany niezależnie jako system ERP. Ponadto pogram posiada wielojęzyczny interfejs, dzięki któremu klient sam decyduje w jakim języku chce poruszać się po programie, to udogodnienie sprzyjające wielu przedsiębiorcom. Ponieważ program jest na bieżąco aktualizowany, istnieje możliwość dostosowania go pod zindywidualizowane potrzeby klienta.

Dlaczego warto wybrać Biuro Rachunkowe Tczew?

W Polsce istnieją setki biur rachunkowych oferujących swoje usługi przedsiębiorcom – co zatem wyróżnia Biuro Rachunkowe Petra pośród oferty pozostałych księgowych? Przede wszystkim priorytetowym zadaniem specjalistów od księgowości oraz kadr i płac, jest indywidualne podejście do klienta, które owocuje rozpoznaniem potrzeb przedsiębiorstwa i dopasowaniu oferty oraz zakresu działań. Kadra Biura Rachunkowego Tczew to nie tylko profesjonaliści, ale także pasjonaci od zadań księgowych i kadrowo-płacowych. Na bieżąco sprawdzają zmiany w przepisach, dzięki temu Twoja firma zawsze działa zgodnie z prawem i obowiązującymi przepisami. Dotyczy to każdego obszaru firmy, w jakim realizowane są usługi dla Twojego przedsiębiorstwa. Wspomniana również innowacyjność i ciągły rozwój sprawiają, że współpracując z Biurem Rachunkowym Tczew, rozwija się również Twoja firma.

Już dziś zdecyduj się przenieść swoje usługi księgowe do Biura Rachunkowego Tczew – skontaktuj się z doradcą i zarządzaj bezpiecznie swoją firmą.