Biuro Rachunkowe Wejherowo - księgowa - Biuro Rachunkowe Gdańsk - Księgowa

Biuro Rachunkowe Wejherowo – księgowa

Biuro Rachunkowe Wejherowo to kompleksowa obsługa z zakresu księgowości, kadr i płac oraz IT. Wejherowo miasto leżące w atrakcyjnej turystycznie, komunikacyjnie i gospodarczo lokalizacji, stanowi dobre miejsce dla przedsiębiorców. Jednak każdy właściciel firmy wie, jak ważną inwestycją w jego przedsiębiorstwo, jest inwestycja w księgowość. Księgowa Wejherowo to profesjonalne wsparcie dla Twojego biznesu. Sprawdź!

Księgowa Wejherowo Twój partner i doradca

Księgowa Wejherowo stanowi część Biura Rachunkowego Petra, który od 11 lat świadczy usługi z zakresu księgowości, kadr i płac ze wsparciem profesjonalnego programu IT. Petra posiada biura w największych miastach w całej Polsce i ponad 680 zadowolonych z usług przedsiębiorców. Co wpływa na sukces Biura Petra?

 • Indywidualne podejście do klienta: eksperci od księgowości, rachunkowości, kadr i płac oraz IT po rozmowie z przedsiębiorcą chcącym rozpocząć współpracę z Księgowa Wejherowo, zapoznaniu się z profilem firmy, proponują ofertę dostosowaną do potrzeb przedsiębiorstwa. Indywidualne podejście wynika z faktu, że każda firma jest inna, a co za tym idzie każda ma inne potrzeby i zasoby. Wycena usług księgowych również dostosowana jest pod konkretną firmę.
 • Profesjonalna kadra: zespół Biura Rachunkowego Wejherowo to wysokiej klasy specjaliści od księgowości, rachunkowości zarządczej i spraw kadrowo-płacowych oraz programiści i wdrożeniowcy. Wspomagani są przez biegłych księgowych, doradców podatkowych oraz kancelarię radców prawnych. Przedsiębiorcy współpracujący z Biurem Rachunkowym Petra cenią sobie profesjonalne i indywidualne podejście ekspertów, ponieważ daje im to poczucie bezpieczeństwa i pewność, że księgowość ich firmy leży w dobrych rękach.
 • Innowacyjność – Biuro Rachunkowe Wejherowo od 11 lat wdraża nowoczesne usługi księgowe dla firm. Wynika to ze świadomości, iż każda współczesna firma – potrzebuje współczesnych rozwiązań, a księgowość online umożliwia prężny rozwój przedsiębiorstwa. Nowoczesne rozwiązania realizowane są dzięki profesjonalnego, a jednocześnie intuicyjnemu programowi do księgowości online – Petra24.

Biuro Rachunkowe Wejherowo oferta dla firm

Księgowa Wejherowo oferuje swoim klientom obsługę w systemie wspierającym indywidualne procesy w firmie, m.in.: zarządcze, zakupowe, sprzedażowe, logistyczne, administracyjne. Oferta dedykowana jest firmom z sektora małych i średnich firm, ale także dużych i tych z zasięgiem międzynarodowym. Księgowa Wejherowo obsługuje takie podmioty, jak: działalność gospodarczą osób fizycznych, spółki z o. o., spółki komandytowespółki jawnespółki cywilnespółki akcyjnespółki nieruchomościoweproste spółki akcyjnespółki partnerskie, fundacje, stowarzyszenia, NGO oraz kluby sportowe. Jakie usługi są realizowane w ramach współpracy?

 • księgowość
 • księgowość online
 • kadry i płace
 • outsourcing kadrowo-płacowy,
 • rachunkowość zarządcza
 • raportowanie zarządcze
 • podatki
 • księga przychodów i rozchodów
 • faktury
 • pełna sprawozdawczość finansowa
 • księgowość spółek
 • nadzór księgowy
 • systemowe rozwiązania optymalizujące prace administracyjne i procesy księgowe
 • wsparcie prawno-podatkowe dla zarządów i likwidatorów
 • automatyzacja procesów księgowych
 • przeprowadzanie integracji B2B i wiele więcej.

Dodatkowo Biuro Rachunkowe Wejherowo oferuje swoim klientom możliwość realizacji dodatkowych usług z zakresu księgowości, jeśli przedsiębiorca nie znalazł tego, czego szuka w standardowej ofercie.

Kadry i płace dla Twojej firmy

Biuro Rachunkowe Wejherowo to także obsługa z zakresu kadr i płac oraz outsourcingu kadrowo-płacowego. W ramach usług z zakresu kadr i płac oferowane jest m.in.: zakładanie i prowadzenie akt osobowych, sprawdzanie oraz uzupełnianie teczek pracowniczych przy rozpoczęciu współpracy, przygotowanie dokumentów pracowniczych: zwolnienia, porozumienia, zatrudnienia. Ponadto rozliczanie podatku od osób fizycznych, tworzenie listy płac według wszystkich systemów płacowych oraz generowanie paczek przelewów wynagrodzeń, sporządzanie i wysyłanie deklaracji do ZUS i wiele więcej. Outsourcing kadrowo-płacowy przeznaczony jest dla przedsiębiorców, którzy są zainteresowane wydzieleniem tego sektora poza struktury własnej firmy. Dzięki systemowi IT Petra24 pracodawca ma pełen dostęp do dokumentacji firmy, w tym akt pracowniczych.

Profesjonalna księgowość online

System IT Petra24 oferowany przez Biuro Rachunkowe Wejherowo to program dedykowany klientom księgowej w Wejherowie. Umożliwia on realizowanie standardowych zadań księgowych, takich jak wystawianie faktur, rachunków, rozliczenia, a także archiwizowanie dokumentów i wiele więcej. Dzięki możliwości i stałej aktualizacji systemu, można dopasować go pod indywidualne potrzeby przedsiębiorcy. Natomiast za pomocą wielojęzycznego interfejsu, klient ma możliwość wybrać język obcy w jakim chce poruszać się po programie.

Biuro Rachunkowe Wejherowo to profesjonalna i kompleksowa obsługa Twojej firmy. Już dziś skontaktuj się z biurem rachunkowym Petra i poznaj swoją profesjonalną księgową.