Księgowość Gdańsk

Księgowość Gdańsk

Księgowość Gdańsk to nowoczesne Biuro Rachunkowe w trójmieście. Zasięg naszej działalności obejmuje również takie miejscowości, jak: Gdynia, Wejherowo, Słupsk, Tczew oraz Sopot. Posiadamy również filie w największych miastach w Polsce. Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem specjalistów i jednym z liderów wdrażania nowoczesnych technologii w księgowości.

Księgowość Gdańsk – wsparcie dla firm od a do z

Księgowość Gdańsk to firma, która zapewnia przedsiębiorcom pełne wsparcie w zakresie prowadzonej przez nich działalności gospodarczej. Prowadzimy ewidencje księgową, wsparcie przy wyborze opodatkowania, śledzimy zmiany w przepisach oraz prawie, poszukujemy najkorzystniejszych rozwiązań dla naszych klientów. Pomagamy w założeniu działalności gospodarczej, informujemy o możliwościach i ryzykach związanych z wyborem konkretnego rodzaju działalności gospodarczej, proponujemy nowe rozwiązania. Zapewniamy wsparcie nowoczesnego programu do księgowości online – Petra24. Możemy dostosować go pod indywidualne potrzeby każdej firmy. Nasz system jest regularnie modernizowany i aktualizowany tak, aby spełniał oczekiwania każdego naszego klienta. Z nami nie musisz martwić się o terminy, przepisy oraz zmiany. O wszystkim zawsze Ciebie informujemy i dostosowujemy swoje działania zgodnie z nowym prawem. Dzięki temu Ty możesz swobodnie zajmować się prowadzeniem swojej firmy.

Księgowość w Gdańsku – dla przedsiębiorców zatrudniających pracowników

Istnieją firmy prowadzone przez jedną osobę, wówczas kwestie związane z ubezpieczeniem zdrowotnym lub wypłatą pensji nie stanowią większych problemów. Jednak kiedy przedsiębiorstwo zatrudnia pracowników, kwestie kadrowe zaczynają być znacznie bardziej czasochłonne i wymagające. Księgowość w Gdańsku oferuje klientom outsourcing kadrowo-płacowy, czyli zewnętrzne prowadzenie zadań związanych z kadrami i płacami. Przedsiębiorca w takim przypadku nie musi już zatrudniać kadrowej, ale skorzystać z usług Księgowości Gdańsk. Taka forma prowadzenia kadr i płac ma szereg zalet, wśród których znajduje się przede wszystkim obiektywizm i profesjonalizm. Kadrowa, która nie posiada prywatnych więzi z pracownikami, podchodzi do swoich zadań obiektywnie, bez osobistych sympatii, dzięki temu zachowuje profesjonalizm i działa zawsze na rzecz pracodawcy. Ponadto taka forma usług stanowi oszczędność – zarówno czasu przedsiębiorcy, jak i jego finansów. Outsourcing kadrowo-płacowy jest znacznie tańszą usługą niż zatrudnianie kadrowej w swojej własnej firmie – dlatego właściciele firm coraz częściej decydują się na tę korzystną dla nich możliwość.

Księgowość Gdańsk – nasze zalety to szansa na rozwój Twojej firmy

Księgowość Gdańsk to firma, która posiada szereg zalety – i to właśnie one wpłynęły na to, że zaufało nam już tak wielu przedsiębiorców. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanej, wielojęzycznej kadry specjalistów od księgowości, rachunkowości, podatkowości, kadr i płac oraz IT. Stanowimy zgrany zespół – dlatego przedsiębiorcy, korzystający z wielu naszych usług, mają pewność, że poszczególne zadania wykonywane przez różne działy, dają spójną całość w postaci stabilnego, ciągłego i bezproblemowego prowadzenia ich firmy. Jednym z najsilniejszych naszych atutów jest fakt, że bierzemy odpowiedzialność za ewentualne błędy powstałe przy obliczeniach księgowych – czego potwierdzeniem jest zapis w umowie, jaką zawiera z nami klient. Ponadto reprezentujemy przedsiębiorców przed takimi organami, jak ZUS, PFRON, czy US. Nie przewidujemy opóźnień w realizacji usług, ponieważ nasz wieloosobowy zespół zawsze dba o to, aby każde zadanie realizowane było zawsze na czas. Dzięki temu przedsiębiorca otrzymuje komfort i bezpieczeństwo, wiedząc że jego firma jest w dobrych rękach. My zajmujemy się księgowością, a Ty swoją firmą i dlatego współpraca z nami to najkorzystniejsza możliwość dla przedsiębiorcy. Księgowość Gdańsk zaprasza do współpracy – czekamy na Ciebie!